Hans bedankt ...

Hans bedankt ...

27 juni 2018

Gisteren bereikte ons het droevige bericht dat Hans Levers, leider van Grolse Boys 1, is overleden aan de gevolgen van kanker.

Ondanks dat Hans al geruime tijd ziek was, bleef hij zich tot het laatst inzetten voor onze vereniging. Hans, een echte clubman, heeft jaren gespeeld bij de Boys en heeft zich de afgelopen seizoenen ingezet als leider van het eerste elftal.

Wij gaan ervoor zorgen dat het bekende blikje met kauwgum voor aanvang van iedere wedstrijd rond zal gaan zoals Hans dat altijd liet doen. Hans, bedankt voor alles dat je voor onze vereniging hebt betekend.

We wensen familie, vrienden en bekenden ontzettend veel sterkte toe met dit verlies.

Condoleren kan aankomende zondag 1 juli om 19:00 uur in de Mattelier te Groenlo.

« Terug
© 2021 | CMS & webdesign by Dot72