Indeling jeugdteams met toelichting

19 juni 2014

Geachte jeugleden, ouders/verzorgers,

Hieronder staat de indeling voor het nieuwe seizoen. Door omstandigheden kunnen we deze nu pas op de site plaatsen; onze excuses hiervoor.

Aan het eind van het seizoen is het jeugdbestuur tegen de nodige problemen aangelopen. Met name bij het D-team zijn verschillende spelers om uiteenlopende redenen aan het eind van het seizoen gestopt. Een aantal oorzaken zijn: overstap naar een andere voetbalvereniging, beoefenen van een andere sport, verhuizing of werken op bedrijf thuis. Voor een kleine vereniging wordt het moeilijk om deze wijzigingen op te vangen.

Ook hebben spelers vanuit de KNVB de tijd gekregen tot 15 juni jl. om overschrijving naar een andere vereniging aan te vragen. Mede hierdoor hebben wij ook niet eerder kunnen beginnen met het maken van een indeling; er waren voor ons nog teveel vraagtekens om de indeling definitief in te vullen.

Wij hebben bij de indeling gekeken naar diverse mogelijkheden, zodat iedereen bij de Grolse Boys kan blijven voetballen. Dit heeft ons de nodige moeite gekost, aangezien er nu te weinig doorstroming is door het stoppen van leden en wij voor de opgave stonden om de overige leden in te passen in de diverse teams.

Vrijwilligers zijn ook bij onze vereniging niet meer weg te denken! Wij zijn een kleine club waarbij wij volledig afhankelijk zijn van vrijwilligers en hebben ook ouders/verzorgers daarom hard nodig!

Zo zijn wij voor het nieuwe seizoen op zoek naar een aantal leiders en trainers om de teams op de zaterdag te begeleiden. Een aantal vaste leiders en trainers hebben aangegeven te willen stoppen na een jarenlange inzet. Wij respecteren hun keuze en zijn hen zeer dankbaar voor al het vrijwilligerswerk dat zij voor onze vereniging hebben verricht.

Nu hopen wij dat er ook andere ouders willen opstaan om ons als bestuur te helpen.

Voor informatie kunt u terecht bij leden van het jeugdbestuur, zie onder “organisatie” op de site van de SV Grolse Boys.

Wij wensen allen een sportief nieuw seizoen toe!

Jeugdbestuur SV Grolse Boys

B1
1 . Thijs de Hek (Dispensatie)
2. Harm Poelhuis
3. Wesley Gralike
4. Sükrü Kurt
5. Alban Sulejmani
6. Jim Tuinte
7. Luc Tuinte
8. Bilal Saïdi
9. Jelle Leusink
10. Gijs Kolkman
11. Joris ten Have
12. Wout Asschert
13. Tim ter Bogt
14. Charaf El Jaroudi
15. Amine Kasmi
16. Martijn Prins
17. Teun Schuurmans
18. Thomas ten Have
19. Timon Klein Gunnewiek
20. Stijn Klein Gunnewiek
21. Mark Luttikholt

D-zevental
1. Kay Smulders
2. Diego Telman (Dispensatie)
3. Omar Saïdi
4. Almir Haziri
5. Thomas Bruggeman
6. Jmade El Jaroudi
7. Maximilian Hieltjes
8. Jabir Marraha
9. Farhaan Abdi Ali
10. Daud Abdi Ali

E1
1. Altan Yaman
2. Ramon Dwars
3. Tim Maarse
4. Britt ter Bogt
5. Fabian Vultink
6. Tiago de Souza Cavalcante
7. Ivel Isho
8. Beni Shala
9. RobinBruggeman
10. Jochem Janssen


F1
1. Aiman Bahramoun
2. Sohaib Bahramoun
3. Ayoub Elmojahid
4. Puck Groot Zevert
5. Chesney Koster
6. Vera Maarse
7. Faissal Ouissa
8. Gent Shala
9. El Jaroudi
« Terug
© 2021 | CMS & webdesign by Dot72